Konferencja Accountability Culture Congress 2022

29
wrz

Konferencja Accountability Culture Congress (ACC) 2022 organizowana przez firmę 4Results to już trzecia edycja wydarzenia, które zachęca organizacje do budowania kultury odpowiedzialności, decyzyjności i wpływu. Jak piszą organizatorzy, w dzisiejszych burzliwych czasach (VUCA) czynnikiem konkurencyjnym staje się szybkość i trafność decyzji co oznacza budowanie płaskich struktur, samowystarczalnych zespołów, relacji Lider - Lider a nie Lider - Follower.

Konferencja skierowana jest do prezesów, członków zarządu, top-managementu firm, HR Business Partnerów, dyrektorów i specjalistów działów HR, innowatorów, ekspertów zarządzania oraz pionierów nowych metodyk zarządczych.

Tematyka

  • Team of Teams: nowe reguły angażowania zespołów w świecie VUCA
  • Jak zostaliśmy Mistrzami Świata? Zwycięskie zespoły budowane w oparciu o odpowiedzialność i bezpieczeństwo psychologiczne.
  • Lider do BANI: szef nie-idealny na drodze do kultury odpowiedzialności
  • Projekty wdrażania kultury odpowiedzialności: jakie wyzwania napotkasz? Jakie są quick wins? Co jest kluczowe, aby to się udało?
  • Co mają wspólnego bezpieczeństwo psychologiczne i auto-casco, czyli o recepcie na lepsze decyzje w sytuacji ryzyka krytycznego
  • Jak stworzyć klimat accountability na lata? Największe wyzwania w utrzymaniu kultury odpowiedzialności.

Konferencja Accountability Culture Congress 2022

Prelegenci

gen. Stanley McChrystal, Maciej Trybulec, Sławek Błaszczak, Radek Matuszewski, Krzysztof "Igła" Ignaczak, Małgorzata Bieniaszewska, Ewa Górska, Łukasz Szymula, Paweł Klepacki, Robert Gaweł, Paweł Fryska, Paweł Motyl, Grzegorz Kuczyński, Maciej Robakiewicz.

Opłata: Płatne
Lokalizacja: Warszawa, Airport Hotel Okęcie
Data wydarzenia: 29-09-22

Newsletter