Konferencja "emPOWER HR"

24
pa

Ideoria należąca do Grupy Kapitałowej INFOR.PL organizuje w Warszawie konferencję emPOWER HR. Tematem przewodnim będzie człowiek i jego rola w organizacji. Wydarzenie jest dedykowane szefom działów ds. personalnych oraz osobom odpowiedzialnym za rozwój pracowników w firmach.

Tematyka konferencji:

  • #luksus_związków_międzyludzkich Antoine de Saint-Exupéry powiedział, że istnieje tylko jeden prawdziwy luksus – luksus związków ludzkich. Ten właśnie luksus jest jednym z najważniejszych w każdej organizacji. Jak budować kulturę organizacji, zaangażowanie i jak być menedżerem, który sprawi, że luksus ten będzie obecny na każdym szczeblu w organizacji?
  • #menedżer_szczęścia Czy wiesz, że zadowoleni pracownicy są o 43% bardziej produktywni (Hay Group)? Czy masz świadomość, że szczęśliwi pracownicy korzystają ze zwolnienia chorobowego o 36% rzadziej (Gallup)? Czy jesteś menedżerem szczęścia? Czy Twoja organizacja sprzyja budowaniu szczęścia pracowników? O równowadze w pracy i budowaniu satysfakcji pracowników.
  • #zaangażowanie Jak budować zaangażowanie pracowników? Jak sprawić, by podążali w tym samym celu, w którym podąża firma? Jak efektywnie rozwijać ludzi w organizacji i jak korzystać w umiejętny sposób z ich doświadczenia?
  • #lider_na_wagę_złota Kim jest zaangażowany lider? Jak być przewodnikiem, który porywa tłumy? Jak słuchać i być słuchanym? Czy liderem może być każdy, czy może wyłącznie osoba o określonych cechach wrodzonych? Pewne jest jedno, skuteczny lider jest dla firmy bezcenny. Buduje wartości, za którymi podążają najlepsi. Jak zatem budować kulturę sprzyjającą rozwojowi liderów?
  • #otwartość_w_zespole Jednym z kluczowych czynników efektywnego zespołu jest otwartość i gotowość do pracy z informacją zwrotną. Czy każdy zespół może pozwolić sobie na otwartość? Czy tak naprawdę przyjmowania informacji zwrotnej można się nauczyć? Kto powinien być strażnikiem otwartości w zespole? Gdzie leży granica otwartości?

Prelegenci:

Maja Chabińska-Rossakowska, ING Bank Śląski; Małgorzata Czernecka, Human Power; dr Joanna Heidtman; Nikolay Kirov, Kirov Strategic Negotiators; dr Katarzyna Kulig–Moskwa, Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu; Piotr Piasecki; Beata Tadla; Barbara Wawrzynek; Joanna Wazowicz; Bartek Wrzosek, Develor Polska; Marek Wzorek, ecoCoach; dr Barbara Zych, Employer Branding Institute.

Konferencja dwudniowa: 24-25 października 2018

Informacja o wydarzeniu pochodzi z portalu https://kreatorzy.eu

Opłata: 2330,85 zł brutto
Lokalizacja: Leonardo Royal Hotel Warsaw, ul. Grzybowska 45, Warszawa

Newsletter